Agnieszka Gołoś-Gołąb

Agnieszka Gołoś-Gołąb

Obóz Akrobatyki Sportowej Nysa 2021

Dnia 10 Lipca wyruszyliśmy na obóz do Nysy. Czas, jaki tam spędziliśmy zaowocował w postępy naszej pracy, mocy atrakcji i gromu radości. Wspólnie pracowaliśmy przez 11 dni nad swoimi słabościami, doskonaliliśmy nasz warsztat, zawieraliśmy nowe znajomości i cieszyliśmy z każdego kroku zrobionego naprzód.

“To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące”

Paulo Coehlo

Obóz akrobatyki sportowej odbywał się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Nysie. Pracowaliśmy na sprzęcie dostępnym dla kadry mistrzów Polki akrobatyki sportowej kobiet i mężczyzn. Nie traciliśmy ani minutki! Codziennie rano czekały na nowe wyzwania i zadania do wykonania. Po każdym ciężkim dniu treningów odwiedzaliśmy basen i regenerowaliśmy mięśnie. Dla nas ważny jest nie tylko odpoczynek fizyczny, ale i psychiczny, stąd realizowaliśmy zajęcia kreatywno – plastyczne, których prace będziecie mogli zobaczyć w galerii. Chcąc ochłonąć po całym dniu atrakcji, wybieraliśmy nocne kino na naszej Sali treningowej.

Był to czas wyzwań, wytchnień, ale również analizy postępów, kontemplacji i planów na kolejny wspólny sezon. Idziemy jak burza!

Wszystko, co było zawarte w naszym programie, udało się zrealizować, z czego jesteśmy dumni.