Agnieszka Gołoś-Gołąb

Agnieszka Gołoś-Gołąb

Akcja Rekrutacja!

Dzień dobry! Witamy się z Wami pełni energii, nowych planów by rozpocząć z rozmachem sezon akrobatyki sportowej 2023/2024.

Akrobatyka sportowa niesamowicie rozwija nasze ciało, motorycznie, fizycznie i psychicznie. Nasi trenerzy posiadają trenerskie licencje Polskiego Związku Gimnastycznego. To profesjonaliści, którzy wiedzą, jak należy pracować z młodymi talentami i jak poszerzać horyzonty małego sportowca.

Widzisz, że Twoje dziecko ma pokłady niespożytej energii? W domu próbuje przeróżnych figur, a ty łapiesz się za głowę jak to wykorzystać? Rozwijaj swój talent razem z nami! Zapisy na nowy sezon właśnie ruszyły!

Jak tego dokonać? Nic prostszego! Wejdź na stronę główną naszego Stowarzyszenia i kliknij w napis: ‘Zapisz się’, strona automatycznie przekieruje cię na wypełnienie formularza niezbędnego do zapisu dziecka na zajęcia https://akrobatykaopole.pl/indexphp/formularz/  W formularzu jest miejsce na zadanie pytań, na których być może nie znasz odpowiedzi, nie martw się, służymy pomocą.

Ilość miejsc ograniczona!